PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99672}
5,5 56
ocen
5,5 10 1 56
Koneko monogatari
powrót do forum filmu Koneko monogatari

Tego się nie da oglądać z czystym sumieniem....

Czyżbyś też został ściągnięty tutaj przez Nostalgia Chick?

http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/team-nchick/nostalgia-chick/34468-th e-adventures-of-milo-and-otis

Nie oglądałem chyba (może dzieciństwie, ale nie pamiętam), ale po obejrzeniu tego raczej już nie mam ochoty...

Historia jest piękna i zabawna. Nie ma tam żadnego znęcania się nad zwierzętami.

Anna_Sandstorm

Urządzanie rzeźni zwierzętom dla zabawy gawiedzi jest dla ciebie "piękne i zabawne"?!...

"Animal Liberation Queensland founder Jacqui Kent alleged the killing of more than 20 kittens during production and added that she was disturbed by reports from Europe which alleged other animals had been injured, as in one case where a producer allegedly had broken a cat's paw to make it appear unsteady on its feet".

Bruno

Dziękuję za informację. Nie wiedziałam tego. A że oglądałam film jako kilkulatka, kiedy jeszcze komputerów nie było, nie miałam jak dowiedzieć się czegoś więcej o filmie. Potem po prostu nie interesowałam się produkcjami z dzieciństwa. Nie zdawałam sobie sprawy, że na planie zrobiono coś takiego... A film wygląda na niewinny i miły.

Kiedy pisałam wyższą wypowiedź link już nie działał (brak newsa), wiec nie wiedziała, o co chodzi. Możesz uznać mnie za winną, chociaż nieuświadomioną.

Nostalgia chick tez nie znam. Poszukam sobie na YT odcinka o tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones